Home Nieuws inzenden Forum Downloads Racekalender F1-Gallery Manager Game Chat Chat (popup) Zoeken
Log in
Nickname:

Wachtwoord:

Remember me

Wachtwoord vergeten?

Registreer u Nu!
Hoofdmenu
Wie zijn Online
Er zijn nu, 26 gasten en 2 leden online.
purno, spencer

U bent een gast gebruiker.

spencer:  7 sec.
purno:  1 minuut
kimi01:  13 min.
FredF1:  14 min.
J-TuRismo:  16 min.
boogie:  19 min.
Base27:  20 min.
JustuZ:  22 min.
marcel6696:  22 min.
sulocan:  24 min.
Nieuwe leden

Dexter
1/09/2010
JohnFR 31/08/2010
etrye 30/08/2010
FRITS41 29/08/2010
grace10 23/08/2010

marjon
11/08/2010


Sutil:“Vettel reed tegen me op”
Gepost door marieke8 op 11/07/2010 18:21:15 (1726 gelezen)

Adrian Sutil behaalde een achtste plek tijdens de Grote Prijs van Engeland. Tegen het einde van de race werd de Duitser ingehaald door Sebastian Vettel.

Een achtste plaats is een redelijk resultaat voor Adrian Sutil van het team van Force India. Dit had hoger kunnen zijn, als hij niet werd “ingehaald” door Sebastian Vettel. Volgens Adrian Sutil deed, Vettel dit niet op een nette manier.

Adrian Sutil over zijn race: “Het was een interessante race. We startte op harde banden, maar ik had niet genoeg grip en kwam al vroeg binnen voor de bandenwissel. Deze banden werkte beter. Ik had een leuk gevecht met Schumacher en daarna met Vettel. Tegenover Vettel heb ik mijn positie goed verdedigd tot de laatste ronde. Plotseling reed Vettel gewoon tegen mij op, en kon mij op deze manier inhalen. Anders had hij mij waarschijnlijk niet ingehaald. Ondanks dat ben ik tevreden met mijn achtste positie.”

Bron: formule1nieuws.nl

Printvriendelijke versie Stuur dit bericht naar een vriend

De commentaren zijn eigendom van de posters.
We zijn niet voor de inhoud verantwoordelijk.
Poster Onderwerp
mnmracer
Gepost: 11/07/2010 18:42  Updated: 11/07/2010 18:42
Senior Member
Lid sinds: 3/07/2006
Van: Nijmegen
Berichten: 273
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
Prachtig gereden door zowel Sutil als Vettel, maar Vettel toonde wel mooi waarom hij wereldkampioen-materiaal is. Misschien niet echt een Engelse-thee-maneuvre, maar gewoon lekker stevig; niks mis mee, dat willen we vaker zien!
Misjab
Gepost: 11/07/2010 19:15  Updated: 11/07/2010 19:15
Bronze Member
Lid sinds: 17/05/2009
Van:
Berichten: 336
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
Voorbij is voorbij. gewoon goed gedaan van vettel kan bijn niet anders op zo'n baan. Ook goed gereden van sutil maar vettel was gewoon sneller enblijkbaar slimmer
shakedown
Gepost: 11/07/2010 20:07  Updated: 11/07/2010 20:07
Bronze Member
Lid sinds: 6/04/2007
Van: Zwolle
Berichten: 410
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
Quote:
Sutil:“Vettel reed tegen me op”


ja, maar hij reed tegen De la Rosa op. die verloor zowaar z'n hele achterkant! Racen, mooi toch?
Mr_Hond
Gepost: 12/07/2010 8:57  Updated: 12/07/2010 9:17
Silver Member
Lid sinds: 25/09/2009
Van: Zuid-Holland
Berichten: 884
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
Tss dit is precies waarom Vettel zijn kampioenschap kansen aan het vergooien is.
Hij gaat achter Sutil eerst bij van de baan af en die actie met Sutil had ook helemaal verkeerd af kunnen lopen.
Vettel is een onrustig opdringerig mannetje en dat kost hem veel punten.
Vettel is op dit moment zijn eigen grote concurent.
Webber heeft in Spanje veel goede punten laten liggen en nu was de tijd voor Vettel om dat gat helemaal op te slaan en met Webber af te rekenen.
En wat doet hij, de overhand weer aan Webber terug geven.
Het wordt tijd dat Vettel een F1 coureur wordt en zijn kart tijd achter zich laat, als hij dat niet doet zal hij zijn kansen voor de titel niet groter maken.

Webber zit in het hoofd van Vettel en good old Mark is deze oorlog naast de baan aan het winnen.

En de sneer van van Vettel naar Hamilton toe is ook heel laag, was iets van "Wat Hamilton in Valentia niet gelukt is hem nu wel gelukt".
Vettel rijd als een malle rond en iedereen zit fout behalve hij.
Hamilton een sneer geven en zelf Sutil van de baan drukken om er voorbij te komen.
Nee nee laat Vettel naar Ferrari gaan dan kunnen de 2 vervelenste mannen bij een vervelend team rijden.
Laat Kimi bij RBR die weet wel hoe het spelletje moet en daar hebben die dwingt respect af en gaat niet als een klein kind op de grond stampen als hij zijn zin niet krijgt.
2Fast
Gepost: 12/07/2010 9:44  Updated: 12/07/2010 9:44
Senior Member
Lid sinds: 10/10/2006
Van:
Berichten: 169
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
Vond ik ook! Vettel reed echt tegen Sutil op. Agressief strijden met elkaar mag maar iemand gewoon letterlijk aanrijden gaat toch echt te ver. Verbaasd me dat het niet in tranen is geeindigd. Had Vettel zelf wel willen horen als iemand anders hem op deze manier had ingehaald.
Misjab
Gepost: 12/07/2010 9:45  Updated: 12/07/2010 9:45
Bronze Member
Lid sinds: 17/05/2009
Van:
Berichten: 336
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
Ja MrHond..
Ik ben het wel deels met je eens hier: Vettel is inderdaad rgelmatig zn eigen grootste vijand. Een van de meest getalenteerde jonge coureurs in (meestal) de snelste auto van het veld en dan nog maar 4e in het kampioenshap staan. Hij maakt gewoon echt teveel fouten en wordt tijd dat ie opgroeid. Als ie dat nou eens snel doet, wordt ie zeker eens WK. Zo doorgaan en dan wordt het een gefrustreerd mannetje... (om het even zwart/wit te zien :):) )

Om hem nou meteen door kimi te vervangen lijkt me wat overdreven. Die is op het moment lekker aan het 'buitenspelen' om het in kindertermen te houden.
Mr_Hond
Gepost: 12/07/2010 10:11  Updated: 12/07/2010 10:11
Silver Member
Lid sinds: 25/09/2009
Van: Zuid-Holland
Berichten: 884
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
Oei, Rally rijden buiten spelen noemen doe je de Rally sport echt te weinig aan.
De beste coureur ooit rijd daar rond, vergis je niet en Rally rijden is echt top sport.
De MotoGP en F1 zijn mooie sporten die het uiterste vragen, maar de moed en doorzetting van Rally coureurs in echt ingekend.

En Kimi is gewoon zijn zijn centjes aan het genieten, hij heeft die titel en erkenning al gewonnen.
Kimi is een groot gemis voor de F1, maar Kimi als vervanging van Vettel is misschien niet terecht, RBR begint een naar team te worden en dat gun ik Kimi niet.
f1legend
Gepost: 12/07/2010 11:23  Updated: 12/07/2010 11:23
Member
Lid sinds: 11/09/2008
Van:
Berichten: 113
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
kijk dit is dus ook mijn mening ik zag het al meteen bij de inhaalactie

en over red bull: ik vindt het nu echt een irritant team te vinden
nit dat ik wat tegen ze heb ofzo maar dat is gewoon mijn mening
JanTod
Gepost: 12/07/2010 12:38  Updated: 12/07/2010 12:38
Bronze Member
Lid sinds: 13/12/2009
Van: Den Haag
Berichten: 374
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
Sutil moet niet l***en. Uitdelen hoort bij het spelletje. toen ik een foto van hem zag aan het begin van het seizoen, kon je aan zijn gezicht zien, dat het hem dit jaar menens is. Geef je die duitser een Ferrari, dan laat hij betere dingen zien, dan Alonso en Massa. Hij heeft koppie-koppie. Dit is een gefrustreerde toekomstige kampioen.

groetsels,

Jan Tod
Misjab
Gepost: 13/07/2010 1:17  Updated: 13/07/2010 1:17
Bronze Member
Lid sinds: 17/05/2009
Van:
Berichten: 336
 Re: Sutil:“Vettel reed tegen me op”
@ mrhond;

Ho, dont get me wrong here; ik heb juist heel veel respect voor WRC.
Het is kimi die er van geniet als een kind wat buitenspeelt. ( en daarbij regelmatig opzn knie valt).



Poll
Wie was de Ster van de race in België?
Lewis Hamilton
Mark Webber
Robbert Kubica
Adrian Sutil
Michael Schumacher
Nico Rosberg
Kamui Kobayashi
Fernando Alonso
Iemand anders. Wie?
Nieuws van de dag

Nog geen top story voor vandaag.